DBAM O SWOJE ZDROWIE – PROGRAM AKTYWNI 50+

„Niech ćwiczenia fizyczne będą częścią waszego poszukiwania wyższych wartości, które kształtują charakter i dają poczucie godności i sukcesu, we własnych oczach i w oczach innych”

Św. Jan Paweł II

Wśród szerokiego portfolio usług naszego centrum medycznego znajdują się także atrakcyjne programy  zdrowotne. Dla wszystkich osób, które kochają aktywność fizyczną, sport i nie boją się wyzwań opracowaliśmy program „AKTYWNI 50+”. Zajęcia przeznaczone są dla osób po 50 roku życia. Specjalnie opracowany plan zajęć ma na celu promocję aktywnego stylu życia oraz aktywizację osób w dojrzałym wieku do podjęcia lub kontynuowania aktywności sportowej pod okiem doświadczonych specjalistów.

Systematyczne podejmowanie ćwiczeń fizycznych pozwala długo zachować młodość i opóźnić procesy starzenia. Zmniejsza ryzyko wystąpienia osteoporozy, cukrzycy, zawału serca i bólów reumatoidalnych. Regularne ćwiczenia usprawniają pracę wszystkich układów i narządów. Poprawiają uwapnienie i wzmacniają układ kostny i mięśniowy.

Program Aktywni 50+ ma na celu

W ramach programu Aktywni 50+ prowadzone są ćwiczenia

W trakcie zajęć wykorzystywane są piłki, taśmy, ciężarki, laski gimnastyczne. Wszystkie ćwiczenia dostosowujemy do możliwości uczestników, dlatego kładziemy duży nacisk na wstępną kwalifikację, która prowadzona jest przez personel lekarski i fizjoterapeutów.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych magistrów fizjoterapii, posiadających doświadczenie oraz ogromny zapał i chęć do pracy.

Grafik zajęć: wtorek i czwartek godz. 19:00
Czas trwania zajęć: 40-45 minut
Ilość uczestników: 10 osób
Warunki uczestnictwa: strój sportowy oraz obuwie zmienne

Zaplanuj wizytę


Informujemy, że Państwa zgłoszenie wysłane poprzez formularz kontaktowy, nie jest równoznaczne z rezerwacją wizyty. Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Vratislavia Medica Sp. z o.o. skontaktuje się z Państwem celem potwierdzenia terminu i godziny wizyty.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vratislavia Medica Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu kontaktu w sprawie umówienia wizyty, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych. Pełny zakres informacji dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wyszczególnienie przysługujących Państwu uprawnień dostępny jest na stronie internetowej https://www.vratislavia-medica.pl/polityka-prywatnosci

* wymagane

Dostępni specjaliści

Cennik

Program Zdrowotny "Aktywny 50+" 35 zł
Program Zdrowotny "Aktywny 50+" - pakiet 10 zajęć 180 zł

Mapa i kontakt

  • ul. Lekarska 1
  • 51-134 Wrocław
  • tel. 71 387 66 00

Napisz także na:
szpital@vratislavia-medica.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00