DBAM O SWÓJ KRĘGOSŁUP – PROGRAM ZDROWOTNY

Troska o zdrowy kręgosłup powinna być priorytetem dla każdego z nas. Kręgosłup jest częścią narządu ruchu. Stanowi podporę całego ciała, zapewnia utrzymanie pozycji pionowej i osłania rdzeń kręgowy. Aby jednak kręgosłup mógł pełnić swoją funkcję, należy zadbać także o połączone z nim więzadła i mięśnie.

Dla wszystkich osób, które świadomie chcą dbać o swój kręgosłup ułożyliśmy program „Zdrowy Kręgosłup”. Zajęcia dedykujemy osobom w każdym wieku, bez względu na płeć i poziom aktywności fizycznej. W naszym szpitalu prowadzimy treningi, które są świetnym sposobem na utrzymanie „podpory” naszego ciała w dobrej kondycji. Proponujemy programy zajęć, których zadaniem jest zapobieganie bólom kręgosłupa i wzmacnianie mięśni posturalnych.

Charakter zajęć ma podłoże zarówno profilaktyczne, jak i terapeutyczne. Pamiętajmy, brak ruchu powoduje, że mięśnie tracą elastyczność i przestają prawidłowo utrzymywać kręgosłup.

Program ukierunkowany jest na ćwiczenia

Kwalifikacja do udziału w zajęciach

Umów się na wizytęWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na pytanie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. 2016 r. poz. 922 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).


Dostępni specjaliści

Cennik

Program Zdrowotny "Zdrowy Kręgosłup" 35 zł
Program Zdrowotny "Zdrowy Kręgosłup" - pakiet 10 zajęć 200 zł

Mapa i kontakt

  • ul. Lekarska 1
  • 51-134 Wrocław
  • tel. 71 387 66 00

Napisz także na:
szpital@vratislavia-medica.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Sobota 8:00 - 20:00