NOWE DOSTĘPNE MIEJSCA W DZIENNYM DOMU OPIEKI MEDYCZNEJ WE VRATISLAVIA MEDICA JUŻ OD 01 LIPCA 2019 R.

 

Pragniemy poinformować o podpisaniu umowy na realizację projektu „Nowy DDOM w szpitalu VM – stworzenie dodatkowych miejsc kompleksowej rehabilitacji, terapii oraz wsparcia dla osób po przebytych hospitalizacjach” nr RPDS.09.03.00-02-0007/18 współfinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Udział w projekcie jest bezpłatny – zarówno dla pacjentów jak i ich rodzin/opiekunów.

Projekt skierowany jest do mieszkańców gmin: Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Mietków, Siechnice, Sobótka oraz Żórawina.

Czym dokładnie jest Dzienny Dom Opieki Medycznej (DDOM)? Kogo możemy objąć rehabilitacją i opieką? Co należy zrobić aby skorzystać z oferowanych świadczeń oraz jaki jest ich zakres – na te oraz inne pytania znajdziesz odpowiedzi poniżej.

CZYM JEST DZIENNY DOM OPIEKI MEDYCZNEJ

KTO MOŻE ZOSTAĆ OBJĘTY BEZPŁATNYM WSPARCIEM W DDOM

CO TRZEBA ZROBIĆ BY SKORZYSTAĆ ZE ŚWIADCZEŃ W RAMACH DDOM?
JAKIE ŚWIADCZENIA MOŻNA UZYSKAĆ W RAMACH DDOM
JAKIE SĄ CELE FUNKCJONOWANIA DDOM
KTO FINANSUJE ŚWIADCZENIA UDZIELANE W RAMACH FUNKCJONOWANIA DDOM?
WYMAGANE DOKUMENTY

Wszelkie informacje można uzyskać:

pod nr tel. 71 387 69 14 oraz 71 387 66 00

e-mail l.barcikowski@vratislavia-medica.pl

Regulamin DDOM

Harmonogram realizacji wsparcia w DDOM

 

 

Napisz do nas

Informujemy, że Państwa zgłoszenie wysłane poprzez formularz kontaktowy, nie jest równoznaczne z rezerwacją wizyty. Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Vratislavia Medica Sp. z o.o. skontaktuje się z Państwem celem potwierdzenia terminu i godziny wizyty

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vratislavia Medica Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu kontaktu w sprawie umówienia wizyty, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych. Pełny zakres informacji dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wyszczególnienie przysługujących Państwu uprawnień dostępny jest na stronie internetowej https://www.vratislavia-medica.pl/polityka-prywatnosci

* wymagane