Osobiście jestem dozgonnie wdzięczna rehabilitantce że z pozycji leżącej postawiła mnie na nogi. Ale również zadowolona jestem z opieki lekarskiej, pielęgniarskiej, opiekunów oraz całego szpitala. Wszystko odbyło się tak dobrze, że wróciłam pobudzić jeszcze górną część ciała. Pobyt w szpitalu oceniam w skali do 10 na 12 punktów!Bogumiła Z.
Byłem dwukrotnie na turnusie neurologicznym. Jestem bardzo zadowolony z procesu organizacji usługi, pobytu, opieki, rehabilitacji. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Rehabilitacja przyniosła efekt. Polecam wszystkim ten szpital. Szczególne podziękowania dla Pana doktora Jerzego Góreckiego, fizjoterapeuty, Pani Sylwii z sekretariatu oraz Pana Leszka koordynatora. Dziękuję za opiekę.Janusz A.
Szczególnie chcę podziękować Panu Ordynatorowi dr Wojciechowi Kucharskiemu za kompetencje, życzliwość i fachowość oraz dostępność lekarzy z krwi i kości oraz za zaangażowanie całego zespołu.Pacjent
W waszej placówce przebywam od 05.08.2019, podsumowując cały dotychczasowy pobyt oceniam wasze usługi bardzo pozytywnie, w zakresie warunków pobytu, wyżywienia, obsługi pacjenta, jak również zabiegów rehabilitacyjnych, które stopniowo poprawiają mój stan zdrowia. Również pozytywnie oceniam tutejszy personel zarówno lekarzy jak i pozostały personel.Marcin P.
Bardzo serdecznie dziękuję Panu Dyrektorowi ds. Lecznictwa Jerzemu Góreckiemu za umożliwienie przyjęcia mnie na rehabilitację do Waszego szpitala oraz Panu fizjoterapeucie Pawłowi za naukę chodzenia z protezą. Przyjechałem na wózku, a wychodzę o kulach. Wielkie dzięki.Pacjent
Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zajmowali się mną przez cały miesiąc pobytu. Opieka lekarska bardzo dobra, lekarz interesował się nie tylko moim zdrowiem, ale również samopoczuciem. Fizjoterapeuta Pan Paweł motywował do pracy, ćwiczeń i chodzenia, dawał dużo wskazówek odnośnie do ćwiczeń, uczył również podstawowych czynności np. chodzenie o chodziku i kulach. Panie pielęgniarki uprzejme, życzliwe i szybko reagowały na wezwania. Salowi cierpliwi, uczynni, bardzo pomagali. Wyżywienie jest bardzo smaczne, nawet jest go za dużo. Chętnie wrócę na kolejny turnus rehabilitacyjny.Maria S.
Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo dobra współpraca pomiędzy lekarzem prowadzącym a fizjoterapeutami, co prowadzi do szybkiego powrotu do zdrowia. Potwierdza to przypadek mojego syna, który trafił do szpitala po rozlanym urazie mózgu z niedowładem czterokończynowym, gdzie po 3 miesiącach został postawiony na nogi – sam chodzi. Świetny kontakt lekarza prowadzącego z pacjentem o czymś świadczy fakt, że mój syn już podczas pierwszego kontaktu złapał kontakt z lekarzem, gdzie w innym szpitalu był określany jako „niekontaktowy”. Opieka i troska, dbanie o dobre samopoczucie i wygodę pacjenta przez lekarzy, pielęgniarki i cały personel. Już samo przyjęcie do szpitala przebiegło szybko i sprawnie, do czego przyczynił się koordynator – Pan Leszek. Również w sprawach rozliczenia można liczyć na niezawodną Panią Sylwię. Jako matka jestem wdzięczna, że mój syn stanął na nogi i wrócił do samodzielnego funkcjonowania. Dziękuję.Teresa P.