NOWOCZESNOŚĆ Z TRADYCJAMI

Vratislavia Medica Szpital im. Św. Jana Pawła II – to miejsce, w którym nowoczesność i komfort splatają się z doświadczeniem i wysoką jakością świadczonych usług medycznych. Już od prawie 60 lat przywracamy sprawność pacjentom oraz edukujemy i kształcimy przyszłych lekarzy i fizjoterapeutów. Nasza klinika dysponuje nowoczesnymi, doskonale wyposażonymi salami operacyjnymi, które pozwalają na przeprowadzanie szerokiego zakresu operacji, od drobnych zabiegów, poprzez artroskopie stawów kończyn dolnych i górnych po endoprotezoplastykę stawów. Do dyspozycji naszych pacjentów jest również basen rehabilitacyjny z przeciwprądem do nauki chodu, kriokomora, doskonale wyposażone sale rehabilitacyjne oraz szeroka baza gabinetów lekarskich.

TROSKLIWA OPIEKA

Nad zdrowiem pacjentów Vratislavia Medica czuwa doświadczona kadra, tworząca interdyscyplinarny zespół lekarzy, fizjoterapeutów, pielęgniarek, psychologów oraz neurologopedów. Dzięki ścisłej współpracy jesteśmy w stanie skutecznie pracować z pacjentem nad powrotem do sprawności fizycznej, będącej warunkiem pełnej aktywności społecznej i zawodowej.

KOMFORT BEZ BARIER

Od 2017 roku możemy gościć Państwa w naszej nowej siedzibie dostosowanej do specyficznych potrzeb pacjentów poszukujących usług z zakresu rehabilitacji, chirurgii urazowo-ortopedycznej, czy diagnostyki. To przyjazny, funkcjonalny budynek, który został wybudowany ze szczególnym uwzględnieniem wymagań osób niepełnosprawnych, w tzw. standardzie „bez barier”. Pacjent na swej drodze nie napotka żadnego schodka ani wystającego krawężnika – główne wejście znajduje się na poziomie parkingu a szerokie korytarze i windy zapewniają łatwy dostęp do wszystkich pomieszczeń szpitala. W wystroju wnętrz wykorzystaliśmy nowoczesną estetykę utrzymaną w miłych dla oka barwach. Specjalnie dobrana dla każdego piętra kolorystyka stanowi także system nawigacyjny kliniki – niebieskie, czerwone, pomarańczowe i żółte linie precyzyjnie wskazują drogę do poszczególnych części szpitala. Wygodne pokoje pacjentów zapewniają doskonałe warunki do regeneracji i wypoczynku, będących ważnymi elementami procesu rehabilitacji.