Leczymy z pasją

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy Pacjent czuł się u nas komfortowo oraz miał zapewnione wszystkie usługi na najwyższym, europejskim poziomie.

1

WSZYSTKO ZALEŻY OD CIEBIE

Jeżeli interesuje Cię kariera w nowoczesnej placówce medycznej – dobrze trafiłeś!

  • zastanów się: jaka praca przynosi Ci najwięcej satysfakcji?
  • następnie oceń swoje doświadczenie, umiejętności oraz kompetencje,
  • wejdź w zakładkę z naszymi ofertami pracy i zapoznaj się z aktualnymi, interesującymi Cię ogłoszeniami rekrutacyjnymi,
  • wyślij do nas swoje CV. Możesz to zrobić korzystając z formularza rekrutacyjnego (dostępnego przy każdym ogłoszeniu),
  • nie znalazłeś interesującej Cię oferty? Wejdź na „wyślij nam swoje CV” i skorzystaj z gotowego formularza,
  • poniżej znajdziesz kilka praktycznych wskazówek, które ułatwią Ci znalezienie pracy.
2

ROZMOWA TELEFONICZNA

Jeżeli interesuje Cię kariera w nowoczesnej placówce medycznej – dobrze trafiłeś! zastanów się: jaka praca przynosi Ci najwięcej satysfakcji? następnie oceń swoje doświadczenie, umiejętności oraz kompetencje, wejdź w zakładkę z naszymi ofertami pracy i zapoznaj się z aktualnymi, interesującymi Cię ogłoszeniami rekrutacyjnymi, wyślij do nas swoje CV. Możesz to zrobić korzystając z formularza rekrutacyjnego (dostępnego przy każdym ogłoszeniu), nie znalazłeś interesującej Cię oferty? Wejdź na „wyślij nam swoje CV” i skorzystaj z gotowego formularza, poniżej znajdziesz kilka praktycznych wskazówek, które ułatwią Ci znalezienie pracy. Gdy Twoje CV dotrze do nas, pracownicy Działu HR dokładnie je przeanalizują, a następnie podejmą opisane niżej kroki w przypadku większości stanowisk, na które rekrutujemy.
3

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

Rozmowa prowadzona jest przez pracowników z Działu HR. Podczas spotkania chcemy Cię lepiej poznać i zbadać Twoje predyspozycje wymagane na danym stanowisku. Gdy zaistnieje taka konieczność, poprosimy Cię również o wypełnienie testów kompetencyjnych.
4

ROZMOWA BEZPOŚREDNIA Z PRZEŁOŻONYM

Jest to spotkanie z pracownikiem Działu HR oraz przedstawicielem działu, do którego aplikujesz. Weryfikujemy tu Twoje kompetencje do pracy na wybranym stanowisku.
5

INFORMACJA ZWROTNA

Na tym etapie zapraszamy Cię do współpracy z nami lub informujemy dlaczego nie wybraliśmy właśnie Ciebie. Każdy zaproszony kandydat zawsze otrzymuje od nas informację zwrotną!