Dolnośląskie Centrum Dziecięce jest jedną z najbardziej nowoczesnych placówek medycznych dla dzieci. Każdego dnia zapewniamy profesjonalną opiekę pediatryczną.

Naszym nadrzędnym celem jest ochrona zdrowia dzieci, profilaktyka i  edukacja zdrowotna rodziców, zapewnienie małym pacjentom wszechstronnej opieki medycznej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, a przede wszystkim szybka i sprawna pomoc w chorobie.

Dziecięce Centrum Medyczne zapewnia najwyższe standardy opieki medycznej i jest wyjątkowym miejscem na mapie Wrocławia. W jednym miejscu udało nam się zgromadzić lekarzy oraz innych specjalistów, pracujących na co dzień z małymi pacjentami.

Zapewniamy dostęp do lekarzy 20 specjalności m.in.: pediatry, neonatologa, kardiologa, okulisty, endokrynologa, laryngologa, ortopedy, reumatologa, neurologa, dermatologa, diabetologa, alergologa, pulmonologa, chirurga, nefrologa, gastroenterologa, lekarza rehabilitacji medycznej i chorób zakaźnych, porady dietetyka oraz konsultacje i sesje  terapeutyczne u psychiatry, psychologa oraz logopedy

CO NAS WYRÓŻNIA

Jednym z naszych priorytetów jest zapewnienie pacjentom dostępu do pełnego zakresu świadczeń zdrowotnych.  Pragniemy, aby nowoczesna diagnostyka była dostępna dla dzieci bez względu na wiek czy problem zdrowotny, dlatego nasz zespół medyczny jest w pełnej gotowości przez 12 godzin na dobę.

Zapewniamy naszym podopiecznym interdyscyplinarną i kompleksową opiekę na najwyższym poziomie. Naszą misją jest budowanie pozytywnych relacji między lekarzem a dzieckiem tak, aby proces leczenia nie zakłócał beztroskiego dzieciństwa. Z myślą o dobrym samopoczuciu małych pacjentów, przestrzeń przychodni zaaranżowana jest w taki sposób, aby dzieci oraz ich opiekunowie nie odczuwali dyskomfortu wiążącego się z wizytą u  lekarza – ciepła kolorystyka wnętrz, ozdoby ścienne, kącik zabaw, pokój dla karmiącej mamy itp.

Dokładamy wszelkich starań, aby nad zdrowiem najmłodszego pokolenia czuwała zaufana i  doświadczona kadra specjalistów. Doskonale wiemy, że prawidłowe podejście do małego pacjenta to połowa sukcesu w procesie leczenia, dlatego nawiązanie bliskich relacji z dzieckiem, uważamy za podstawowe zadanie. Tylko głębokie zaufanie oraz współpraca z  rodzicami pozwoli pokonać chorobę i przywrócić zdrowie małemu pacjentowi.

Jesteśmy dla Państwa dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00

Zapraszamy do rejestracji telefonicznej pod numerami telefonów :

tel. 71 346 16 96, kom. 519 310 901 oraz rejestracji on-line