ul. Lekarska 1, Wrocław

Adres Szpitala

(71) 387 66 00

Rejestracja

Pon. - Pt.: 7:00 - 20:00

Godziny otwarcia

Nowa poradnia preluksacyjna we Vratislavia Medica

Drodzy Pacjenci,

z radością informujemy, że w naszym szpitalu Vratislavia Medica otworzyliśmy nową poradnię preluksacyjną, która specjalizuje się w diagnostyce i monitorowaniu rozwoju stawów biodrowych u niemowląt i małych dzieci.

Badanie preluksacyjne, czyli USG bioderek przeprowadza nasz doświadczony specjalista dr n. med. Michał Barnaś, którego głównym obszarem zainteresowań jest ortopedia dziecięca.

Dr Barnaś specjalizuje się w szczególności diagnozowaniu i leczeniu różnorodnych dysfunkcji narządu ruchu u najmłodszych pacjentów.

DLACZEGO WARTO WYKONAĆ BADANIE USG BIODEREK U NASZEGO SPECJALISTY?

Badanie diagnostyczne stawu biodrowego u niemowląt jest niezwykle istotne, ponieważ w pierwszych miesiącach życia dziecka ten obszar ciała jest szczególnie podatny na rozwój różnego rodzaju patologii, w szczególności dysplazji stawu biodrowego. Wczesna diagnoza pozwala na skuteczne leczenie i minimalizuje ryzyko poważnych powikłań w przyszłości, takich jak zaburzenia chodu, przewlekłe bóle bioder, przedwczesny rozwój zmian zwyrodnieniowych.

???? Im wcześniej wykryta wada, tym krótszy czas leczenia i większa skuteczność terapii, optymalny czas wykonania badania to między 4. a 6. tygodniem życia dziecka. 

Jeżeli chciałabyś umówić badanie preluksacyjne u dr n. med. Michała Barnasia, skontaktuj się z nami:

???? 71 387 66 00

✉  rejestracja@vratislavia-medica.pl

???? Rejestracja Znany Lekarz: https://www.znanylekarz.pl/michal-barnas/ortopeda-ortopeda-dzieciecy/wroclaw#fid=230198