MISJA

Misją Vratislavia Medica jest zapewnienie wysokiej jakości opieki medycznej w przywracaniu pacjentom sprawności fizycznej i niezależności koniecznej do samodzielnego życia. Od wielu lat naszym celem jest  współtworzenie zintegrowanej i wszechstronnej opieki zdrowotnej opartej na doświadczeniu i praktyce  klinicznej, badaniach i edukacji.

NAJWIĘKSZA WARTOŚĆ

Potrzeby pacjenta są dla nas najważniejsze.

FILOZOFIA DZIAŁANIA

Jakość

Naszym priorytetem jest osiągnięcie i utrzymanie najwyższej jakości opieki medycznej w zakresie ortopedii, rehabilitacji medycznej, neurochirurgii, chirurgii ogólnej, oraz promocji zdrowia.

Oferta

Zapewniamy szeroki zakres usług medycznych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferując kompleksowa opiekę medyczną, realizowaną w komfortowych warunkach.

Praca w zespole

Zatrudniamy doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Współpracujemy z wieloma ośrodkami medycznymi i badawczymi, a także dzielimy się zdobytą wiedzą, aby współtworzyć system opieki medycznej, w którym pacjent jest najważniejszy.

Empatia

Naszych pacjentów leczymy z wielkim zaangażowaniem. Pracę wykonujemy z pasją ponieważ rozumiemy potrzeby naszych podopiecznych. Tworzymy przyjazne środowisko, w którym pacjenci mogą wracać do zdrowia.

Innowacja

W codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze osiągniecia medycyny. Szukamy nowoczesnych technologii, które pozwalają jeszcze lepiej i szybciej leczyć pacjentów, aby dłużej mogli cieszyć się zdrowiem.

WIZJA

Naszym marzeniem jest, aby stać się liderem w opiece zdrowotnej w Polsce i jednym z ważnych ośrodków medycznych w Europie. Aby spełnić to marzenie wdrażamy innowacyjne technologie medyczne, współpracujemy z największymi producentami sprzętu medycznego, instytucjami naukowo-badawczymi oraz ośrodkami klinicznymi i szpitalami. Inwestujemy kapitał w budowanie nowych jednostek, aby umożliwić pacjentom powrót do zdrowia w nowoczesnych i komfortowych warunkach.