Medycyna regeneracyjna i przeciwstarzeniowa

Medycyna regeneracyjna i przeciwstarzeniowa stanowi most pomiędzy dermatologią, kosmetologią, a chirurgią plastyczną. Jest to obecnie jedna z najprężniej rozwijających się dziedzin medycyny estetycznej, której głównym celem jest poprawa kondycji skóry lub utrzymaniem jej na satysfakcjonującym poziomie. Medycyna regeneracyjna oferuje szerokie spektrum zabiegów, które dobierane są indywidualnie w zależności od efektów jakie pragniemy uzyskać.

W naszej ofercie zabiegi medycyny regeneracyjnej i przeciwstarzeniowej:


 • Fibryna bogatopłytkowa (I-PRF) i osocze bogatopłytkowe (PRP) – medycyna regeneracyjna

  I-PRF oraz PRP są to preparaty krwiopochodne pozyskiwane z krwi własnej pacjenta. Zabieg z wykorzystaniem I-PRF lub PRP jest uznawany za jednej z najbardziej naturalnych, jego celem jest regeneracja oraz rewitalizacja skóry powodująca opóźnienie procesów starzenia. Składniki zawarte w I-PRF powodują m.in. przyspieszenie powstawania nowych naczyń krwionośnych oraz budowę nowych komórek. Czynniki wzrostu znajdujące się w PRP wpływają na namnażanie komórek macierzystych oraz pobudzają fibrynogen do wytwarzania kalogenu.

 • Mezoterapia igłowa – rewitalizacja i poprawa nawilżenia skóry

  Mezoterapia igłowa jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów medycyny regeneracyjnej. Zabieg ten polega na iniekcji substancji odżywczych do skóry właściwej. Pokonanie bariery zewnętrznej, jakim jest naskórek, pozwala na głębszą regenerację skóry oraz uzyskanie widocznych efektów.

 • Kwas hialuronowy – likwidacja i wypełnianie zmarszczek

  Kwas hialuronowy jest to substancja naturalnie występująca w naszym organizmie. Celem zabiegu jest uzupełnienie skóry w kwas hialuronowy, którego z upływem czasu ubywa.

 • Toksyna botulinowa

  Toksyna botulinowa jest produktem leczniczym powszechnie znanym jako botox. Toksynę botulinową podaje się w celu likwidacji zmarszczek, w leczeniu nadmiernej potliwości, jak również bruksizmu (nocne zgrzytanie zębami) oraz jako skuteczny preparat w leczeniu migren.

 • Lipoliza iniekcyjna – redukcja tkanki tłuszczowej

  Lipoliza iniekcyjna jest małoinwazyjnym zabiegiem polegającym na podaniu za pomocą specjalnej igły, preparatu leczniczego bezpośrednio do nadmiernie występującej tkanki tłuszczowej. Wstrzyknięty preparat powoduje rozpuszczenie tkanki tłuszczowej, zawarta w nim L-karnityna powoduje rozkład metaboliczny, następnie substancje są wydalane z organizmu.

Cennik

Usługa Cena
Konsultacja lekarza medycyny estetycznej 220 zł

Nasi specjaliści

Zaplanuj wizytę

Informujemy, że Państwa zgłoszenie wysłane poprzez formularz kontaktowy, nie jest równoznaczne z rezerwacją wizyty.
Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Vratislavia Medica Sp. z o.o. skontaktuje się z Państwem celem potwierdzenia terminu i godziny wizyty.