ul. Lekarska 1, Wrocław

Adres Szpitala

(71) 387 66 00

Rejestracja

Pon. - Pt.: 7:00 - 20:00

Godziny otwarcia

Proces rekrutacji

Wszystko zależy od Ciebie

Jeżeli interesuje Cię kariera w nowoczesnej placówce medycznej – dobrze trafiłeś!zastanów się: jaka praca przynosi Ci najwięcej satysfakcji? następnie oceń swoje doświadczenie, umiejętności oraz kompetencje, wejdź w zakładkę z naszymi ofertami pracy i zapoznaj się z aktualnymi, interesującymi Cię ogłoszeniami rekrutacyjnymi, wyślij do nas swoje CV. Możesz to zrobić korzystając z formularza rekrutacyjnego (dostępnego przy każdym ogłoszeniu), nie znalazłeś interesującej Cię oferty? Wejdź na „wyślij nam swoje CV” i skorzystaj z gotowego formularza, poniżej znajdziesz kilka praktycznych wskazówek, które ułatwią Ci znalezienie pracy.

Rozmowa telefoniczna

Jeżeli interesuje Cię kariera w nowoczesnej placówce medycznej – dobrze trafiłeś! zastanów się: jaka praca przynosi Ci najwięcej satysfakcji? następnie oceń swoje doświadczenie, umiejętności oraz kompetencje, wejdź w zakładkę z naszymi ofertami pracy i zapoznaj się z aktualnymi, interesującymi Cię ogłoszeniami rekrutacyjnymi, wyślij do nas swoje CV. Możesz to zrobić korzystając z formularza rekrutacyjnego (dostępnego przy każdym ogłoszeniu), nie znalazłeś interesującej Cię oferty? Wejdź na „wyślij nam swoje CV” i skorzystaj z gotowego formularza, poniżej znajdziesz kilka praktycznych wskazówek, które ułatwią Ci znalezienie pracy. Gdy Twoje CV dotrze do nas, pracownicy Działu HR dokładnie je przeanalizują, a następnie podejmą opisane niżej kroki w przypadku większości stanowisk, na które rekrutujemy.

Rozmowa kwalifikacyjna

Rozmowa prowadzona jest przez pracowników z Działu HR. Podczas spotkania chcemy Cię lepiej poznać i zbadać Twoje predyspozycje wymagane na danym stanowisku. Gdy zaistnieje taka konieczność, poprosimy Cię również o wypełnienie testów kompetencyjnych.

Rozmowa bezpośrednia z przełożonym

Jest to spotkanie z pracownikiem Działu HR oraz przedstawicielem działu, do którego aplikujesz. Weryfikujemy tu Twoje kompetencje do pracy na wybranym stanowisku.

Informacja zwrotna

Na tym etapie zapraszamy Cię do współpracy z nami lub informujemy dlaczego nie wybraliśmy właśnie Ciebie. Każdy zaproszony kandydat zawsze otrzymuje od nas informację zwrotną!

Masz pytanie donośnie prowadzonej rekrutacji?