ul. Lekarska 1, Wrocław

Adres Szpitala

(71) 387 66 00

Rejestracja

Pon. - Pt.: 7:00 - 20:00

Godziny otwarcia

Specjalna oferta na zabiegi ortopedyczne -10% rabatu tylko do końca czerwca!

Lato tuż za rogiem! Czy jesteś gotowy, aby w pełni cieszyć się wakacjami? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę, która pomoże Ci spędzić ten czas bez bólu i ograniczeń.

Do 30 czerwca oferujemy 10% rabatu na odpłatne zabiegi ortopedyczne dla pacjentów, którzy umówią termin zabiegu w okresie do 31 sierpnia 2024. Nie odkładaj tego na później – teraz jest idealny moment, aby pozbyć się bólu i wrócić do pełnej sprawności oraz cieszyć się urlopem.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty już teraz?

  • Profesjonalna opieka medyczna – nasz zespół to doświadczeni specjaliści, którzy zadbają o Twoje zdrowie. Każdy pacjent jest dla nas wyjątkowy i otrzymuje indywidualne podejście.
  • Szybki powrót do aktywności – nowoczesne metody leczenia gwarantują szybką rekonwalescencję. Wykorzystujemy najnowsze techniki i sprzęt, aby zapewnić jak najszybszy powrót do pełnej sprawności.
  • Bez bólu na wakacjach – nie odkładaj zabiegu na później – zadbaj o swoje zdrowie już teraz i ciesz się aktywnym wypoczynkiem bez ograniczeń. Dzięki zabiegowi, ograniczenia, ból i dyskomfort przestaną Ci towarzyszyć.

Nie zwlekaj! Skorzystaj z naszej oferty i umów się na konsultację z ortopedą już dziś. Nie odwlekaj zabiegu na później i ciesz się pełnią wakacji.

Korzyści płynące z wykonania zabiegu przed wakacjami:

  • Zwiększenie komfortu życia – po zabiegu będziesz mógł swobodnie poruszać się bez bólu i ograniczeń.
  • Pełna sprawność – zabiegi ortopedyczne przywrócą Ci pełną sprawność fizyczną, co umożliwi aktywne spędzenie czasu.
  • Przyjemny okres rekonwalescencji – późną wiosną wiele osób czuje się bardziej energetycznie co znacznie wpływa na samopoczucie oraz szybszą regenerację po zabiegu.

Nie czekaj, zadbaj o swoje zdrowie już teraz i ciesz się powrotem do aktywności podczas letnich dni!

Skontaktuj się z naszym koordynatorem zabiegów i zapytaj o szczegóły tel. 885 881 493

Regulamin Akcji promocyjnej na zabiegi ortopedyczne