ul. Lekarska 1, Wrocław

Adres Szpitala

(71) 387 66 00

Rejestracja

Pon. - Pt.: 7:00 - 20:00

Godziny otwarcia

Tylko 1 grudnia 2023 konsultacja uroginekologiczna z dr. Andrzejem Kuszką za symboliczną 1 zł

Drogie Panie,

żyjąc w ciągłym biegu, często zapominamy o tym, co jest tak ważne, o własnym zdrowiu i komforcie. Na co dzień wykonujemy wiele zadań i wcielamy się w różne role, żony, mamy czy babci, jednocześnie starając się ukryć przed bliskimi, z jakim problemem zdrowotnym się borykamy.

  • Tracisz kontrolę nad moczem podczas kichania, śmiania się lub skakania?
  • Masz uczucie niepełnego opróżnienia pęcherza?
  • Odczuwasz stały ucisk lub obecność ciała obcego w obrębie pochwy?

Jeśli doświadczasz problemów z nietrzymaniem moczu lub obniżonymi narządami miednicy mniejszej, nie zwlekaj z podjęciem kroków do poprawy swojego zdrowia i samopoczucia. Twoje zdrowie zasługuje na uwagę.

Zatroszcz się o swoje zdrowie oraz komfort i umów się na konsultację uroginekologiczną z dr. n. med. Andrzejem Kuszką, ekspertem uroginekologii, specjalizującym się m.in. w leczeniu nietrzymania moczu oraz obniżonych narządów miednicy mniejszej. Podczas konsultacji lekarz na podstawie przeprowadzonych badań USG i wywiadu medycznego ustali przyczynę dolegliwości i zaproponuje najlepszą dla Ciebie formę leczenia.

Tylko w najbliższy piątek 1.12.2023 możesz umówić się na konsultację uroginekologiczną z dr. Andrzejem Kuszką za symboliczną 1 zł!

Nie zwlekaj i zarezerwuj termin pod numerem ? 71 387 66 00, liczba miejsc na konsultację za 1 zł jest ograniczona.

Dr Andrzej Kuszka to doświadczony uroginekolog, który zdobył swoje umiejętności pracując w niemieckich klinikach ginekologicznych. Jego wiedza i empatia sprawią, że poczujesz się komfortowo i pewnie.