NOWOCZESNA FIZJOTERAPIA W WODZIE

Koncepcja funkcjonowania szpitala Vratislavia Medica opiera się na kompleksowości świadczonych usług. Tylko takie podejście gwarantuje szybki i sprawny powrót do zdrowia. Aby zapewnić podopiecznym najwyższy standard kompleksowej opieki medycznej, w ofercie szpitala uwzględniono również profesjonalny basen rehabilitacyjny.

Programy zajęć na basenie nie są przeznaczone wyłącznie do celów rehabilitacji. Stworzyliśmy szeroki repertuar aktywności, przeznaczonych dla różnych grup wiekowych i dostosowany do potrzeb i możliwości zarówno najmłodszych jak i osób starszych, do kobiet i mężczyzn.

Zajęcia na naszym basenie są ciekawe, przyjemne, ale przede wszystkim efektywne. Naszym pacjentom zapewniamy:

  • kameralne warunki,
  • basen o wymiarach 8m x 10m i głębokość 0,75m/1,35m, co gwarantuje idealne warunki do nauki pływania,
  • tor z przeciwprądem do nauki chodu,
  • zajęcia w małych grupach,
  • odpowiednią temperaturę wody,
  • specjalistyczny sprzęt: makarony, deski, maty, pasy wypornościowe, aqua stepy.

Kursy nauki pływania prowadzi doświadczony zespół instruktorów. Oferujemy dogodne dla klientów terminy zajęć, które można wybrać od poniedziałku do piątku.

Woda w basenie spełnia wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz.U. 2015 poz. 2016).

ĆWICZENIA REHABILITACYJNE

Zaplanuj wizytę


Informujemy, że Państwa zgłoszenie wysłane poprzez formularz kontaktowy, nie jest równoznaczne z rezerwacją wizyty. Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Vratislavia Medica Sp. z o.o. skontaktuje się z Państwem celem potwierdzenia terminu i godziny wizyty.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vratislavia Medica Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu kontaktu w sprawie umówienia wizyty, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych. Pełny zakres informacji dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wyszczególnienie przysługujących Państwu uprawnień dostępny jest na stronie internetowej https://www.vratislavia-medica.pl/polityka-prywatnosci

* wymagane

Dostępni specjaliści

Cennik

Ćwiczenia rehabilitacyjne indywidualne 200 zł
Ćwiczenia rehabilitacyjne grupowe 50 zł

Mapa i kontakt

  • ul. Lekarska 1
  • 51-134 Wrocław
  • tel. 71 387 66 00

Napisz także na:
szpital@vratislavia-medica.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Sobota 8:00 - 20:00