CHIRURGIA KRĘGOSŁUPA

W natłoku codziennych obowiązków często zapominamy o własnym zdrowiu. Siedzący tryb życia, praca przy komputerze, przemieszczanie się samochodem mogą przyczynić się do różnego rodzaju dolegliwości bólowych ze strony kręgosłupa. Najlepszą profilaktyką dla zdrowego kręgosłupa jest ruch. Już po 30 roku życia, powinniśmy zadbać o zwiększenie aktywności fizycznej.

W przypadku pojawienia się dolegliwości bólowych ze strony kręgosłupa należy zgłosić się do specjalisty np. ortopedy, neurologa, lekarza rehabilitacji medycznej lub fizjoterapeuty. Pierwszym krokiem jest rozpoczęcie leczenia zachowawczego z zastosowaniem odpowiednich zabiegów rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych często wspomaganych leczeniem farmakologicznym. W sytuacji, kiedy leczenie zachowawcze jest niewystarczające, należy podjąć decyzję o ewentualnym leczeniu operacyjnym.

W szpitalu Vratislavia Medica wykonujemy nieinwazyjne oraz małoinwazyjne zabiegi operacyjne w obrębie kręgosłupa. Nad zdrowiem Pacjentów czuwa interdyscyplinarny zespół medyczny składający się z lekarzy wielu specjalizacji: neurochirurgów, ortopedów, neurologów, rehabilitacji medycznej, specjalistów fizjoterapii oraz pielęgniarki.

Szpital posiada dwie nowoczesne sale operacyjne wyposażone w najwyższej jakości sprzęt medyczny gwarantujący bezpieczeństwo dla pacjenta, w kontekście monitorowania parametrów życiowych oraz utrwalenia przebiegu zabiegu.

W szpitalu Vratislavia Medica specjalizujemy się zarówno w leczeniu zachowawczym oraz operacyjnym schorzeń kręgosłupa.

NAJCZĘSTSZE SCHORZENIA KRĘGOSŁUPA
W NASZEJ OFERCIE

Zaplanuj wizytę


Informujemy, że Państwa zgłoszenie wysłane poprzez formularz kontaktowy, nie jest równoznaczne z rezerwacją wizyty. Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Vratislavia Medica Sp. z o.o. skontaktuje się z Państwem celem potwierdzenia terminu i godziny wizyty.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vratislavia Medica Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu kontaktu w sprawie umówienia wizyty, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych. Pełny zakres informacji dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wyszczególnienie przysługujących Państwu uprawnień dostępny jest na stronie internetowej https://www.vratislavia-medica.pl/polityka-prywatnosci

* wymagane

Dostępni specjaliści

Cennik

Konsultacja ortopedyczna 160 zł
Konsultacja neurochirurgiczna 160 zł
Konsultacja anestezjologiczna 150 zł
Pakiet okołooperacyjny kompleksowy (EKG, RTG – 2 projekcje, konsultacja anestezjologiczna, badania laboratoryjne) 369,90 zł
RTG całego kręgosłupa (BOK) 200 zł
RTG całego kręgosłupa (AP) 200 zł

Mapa i kontakt

  • ul. Lekarska 1
  • 51-134 Wrocław
  • tel. 71 387 66 00

Napisz także na:
szpital@vratislavia-medica.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Sobota 8:00 - 20:00