ODKRYJ SWOJE PIĘKNO

Chirurgia plastyczna jest dziedziną medycyny zajmującą się korekcją oraz rekonstrukcją poszczególnych obszarów ciała.

Chirurgia plastyczna to nie są tylko zabiegi upiększające, skupiające się głownie na modelowaniu piersi czy odsysaniu tkanki tłuszczowej. Dużą część operacji stanowią zabiegi o podłożu funkcjonalnym i zdrowotnym. Specjalizacja ta zajmuje się korektą różnego rodzaju wad wrodzonych (m.in. rąk, twarzy, jak np. rozszczepienie wargi), korekcją ubytków oraz zniekształceń powstałych wskutek nieszczęśliwego wypadku lub będących następstwem choroby.

Zabiegi wykonujemy w oparciu o nowoczesne oraz małoinwazyjne metody i techniki operacyjne, umożliwiające krótszy czas hospitalizacji oraz rekonwalescencji.

Wszystkie usługi realizowane są przez wybitnych specjalistów z dziedziny chirurgii plastycznej.

 

NAJCZĘSTSZE ZABIEGI Z ZAKRESU CHIRURGII PLASTYCZNEJ

W NASZEJ OFERCIE

Zaplanuj wizytę


Informujemy, że Państwa zgłoszenie wysłane poprzez formularz kontaktowy, nie jest równoznaczne z rezerwacją wizyty. Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Vratislavia Medica Sp. z o.o. skontaktuje się z Państwem celem potwierdzenia terminu i godziny wizyty.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vratislavia Medica Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu kontaktu w sprawie umówienia wizyty, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych. Pełny zakres informacji dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wyszczególnienie przysługujących Państwu uprawnień dostępny jest na stronie internetowej https://www.vratislavia-medica.pl/polityka-prywatnosci

* wymagane

Dostępni specjaliści

Brak dostępnych specjalistów.

Mapa i kontakt

  • ul. Lekarska 1
  • 51-134 Wrocław
  • tel. 71 387 66 00

Napisz także na:
szpital@vratislavia-medica.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Sobota 8:00 - 20:00