CHIRURGIA STOPY

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE UZYSKASZ U KOORDYNATORA
+48 885 881 493

Stopa to biomechaniczna machina, której zadaniem jest nie tylko dźwiganie ciężaru ciała, ale przede wszystkim wielokierunkowe przemieszczanie się: chodzenie, bieganie, skakanie, hamowanie i właściwa reakcja podczas sytuacji niestabilnych. Stopy pełnią również funkcję amortyzacyjną dla pozostałych stawów.

Niestety, bardzo często zapominamy o tym, jak ważną rolę pełnią stopy. Niedobór codziennej aktywności fizycznej, stres oraz nieodpowiednie techniki uprawiania sportu, mogą powodować słabnięcie mięśni pilnujących prawidłowej postawy, może to doprowadzić do różnego rodzaju kontuzji lub urazów. Przywrócenie prawidłowej sprawności tego tak ważnego narządu ruchu jest możliwe dzięki zastosowaniu odpowiedniego leczenia oraz rehabilitacji.

NAJCZĘSTSZE SCHORZENIA STOPY

W NASZEJ OFERCIE

Zaplanuj wizytę


Informujemy, że Państwa zgłoszenie wysłane poprzez formularz kontaktowy, nie jest równoznaczne z rezerwacją wizyty. Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Vratislavia Medica Sp. z o.o. skontaktuje się z Państwem celem potwierdzenia terminu i godziny wizyty.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vratislavia Medica Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu kontaktu w sprawie umówienia wizyty, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych. Pełny zakres informacji dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wyszczególnienie przysługujących Państwu uprawnień dostępny jest na stronie internetowej https://www.vratislavia-medica.pl/polityka-prywatnosci

* wymagane

Dostępni specjaliści

Cennik

Konsultacja ortopedyczna 160 zł
Konsultacja anestezjologiczna 150 zł
Pakiet okołooperacyjny kompleksowy (EKG, RTG – 2 projekcje, konsultacja anestezjologiczna, badania laboratoryjne) 369,90 zł
USG stawu skokowego/stopy 150 zł
USG stawu skokowego i stopy 250 zł
RTG stawu skokowego (AP+BOK) 40 zł
RTG palca stopy (AP+BOK) 45 zł
RTG stopy 40-55 zł
RTG całych kończyn (AP) 200 zł
RTG całych kończyn (BOK) 200 zł

Mapa i kontakt

  • ul. Lekarska 1
  • 51-134 Wrocław
  • tel. 71 387 66 00

Napisz także na:
szpital@vratislavia-medica.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00