CHIRURGIA

Na słowa „musze iść z tym do chirurga”  większość z nas dostaje gęsiej skórki. Dlaczego? Chirurga postrzegamy stereotypowo i często wiążemy go z bólem. Rzeczywistość jednak jest zupełnie inna.  Owszem, operacje są podstawą gałęzi medycyny nazywanej chirurgią, ale sposób ich przeprowadzania zmienił się w XXI wieku diametralnie. Poza dużymi zabiegami większość chirurgii to drobna działalność operacyjna zwana chirurgią jednego dnia.

Przez długi czas podstawą chirurgii były różnego typu operacje, jednak wraz z rozwojem medycyny zakres chirurgii poszerza się o nowe dziedziny, które tylko częściowo przypominają tradycyjne metody chirurgiczne.

Jeśli więc podczas wizyty u swojego lekarza rodzinnego usłyszymy, że powinniśmy pójść do chirurga na konsultacje, nie bójmy się tego. Nie traktujmy tej wizyty jako ostateczność. Współczesna chirurgia jest zupełnie odmienna od naszych wyobrażeń i może nam niejednokrotnie uratować życie.

Zaplanuj wizytę


Informujemy, że Państwa zgłoszenie wysłane poprzez formularz kontaktowy, nie jest równoznaczne z rezerwacją wizyty. Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Vratislavia Medica Sp. z o.o. skontaktuje się z Państwem celem potwierdzenia terminu i godziny wizyty.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vratislavia Medica Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu kontaktu w sprawie umówienia wizyty, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych. Pełny zakres informacji dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wyszczególnienie przysługujących Państwu uprawnień dostępny jest na stronie internetowej https://www.vratislavia-medica.pl/polityka-prywatnosci

* wymagane

Dostępni specjaliści

Mapa i kontakt

  • ul. Lekarska 1
  • 51-134 Wrocław
  • tel. 71 387 66 00

Napisz także na:
szpital@vratislavia-medica.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00