LECZYMY ZIMNEM – KRIOTERAPIA OGÓLNOUSTROJOWA

Aby zapewnić naszym pacjentom dostęp do jak największej bazy zabiegów rehabilitacyjnych, szpital wyposażyliśmy również w nowoczesną komorę do krioterapii ogólnoustrojowej. Opracowaliśmy sześć Programów KRIO, dzięki którym lekarze i pacjenci mogą wybrać najbardziej korzystną dla siebie opcję.

Krioterapia ogólnoustrojowa, czyli leczenie temperaturami kriogenicznymi (poniżej -100◦C) wspomaga i uzupełnia leczenie podstawowe, rehabilitację narządu ruchu i rehabilitację neurologiczną.

Leczenie niskimi temperaturami jest podstawowym elementem kriorehabilitacji, w której dla zwiększenia i utrwalenia efektów terapii zimnem wykorzystuje się gimnastykę, terapię indywidualną lub trening stacyjny.

Należy podkreślić, że zabieg krioterapii ogólnoustrojowej może być wykorzystywany nie tylko w terapii osób chorych, ale także u osób zdrowych, u osób uprawiających sport amatorski, wyczynowy. Krioterapia ogólnoustrojowa jest wykorzystywana jako forma odnowy biologicznej.

Jaki efekt przynosi krioterapia ogólnoustrojowa?

W jakich schorzeniach wykorzystywana jest krioterapia ogólnoustrojowa?

Jakie są przeciwwskazania do krioterapii ogólnoustrojowej?

Kwalifikacja do zabiegu krioterapii ogólnoustrojowej

Co należy zrobić przed wejściem do kriokomory?

Jak należy być ubranym w kriokomorze?

W czasie zabiegu w kriokomorze

Po zakończeniu zabiegu w kriokomorze

Zaplanuj wizytę


Informujemy, że Państwa zgłoszenie wysłane poprzez formularz kontaktowy, nie jest równoznaczne z rezerwacją wizyty. Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Vratislavia Medica Sp. z o.o. skontaktuje się z Państwem celem potwierdzenia terminu i godziny wizyty.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vratislavia Medica Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu kontaktu w sprawie umówienia wizyty, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych. Pełny zakres informacji dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wyszczególnienie przysługujących Państwu uprawnień dostępny jest na stronie internetowej https://www.vratislavia-medica.pl/polityka-prywatnosci

* wymagane

Dostępni specjaliści

Cennik

Konsultacja lekarza rehabilitacji medycznej - 1 wizyta 150 zł
Konsultacja specjalisty fizjoterapii/terapia - 1 wizyta 150 zł
Konsultacja fizjoterapety/terapia - 1 wizyta 100/160 zł
Krioterapia ogólnoustrojowa - 1 zabieg 40 zł
Krioterapia ogólnoustrojowa - pakiet 5 zabiegów 150 zł
Krioterapia ogólnoustrojowa - pakiet 10 zabiegów 250 zł

Mapa i kontakt

  • ul. Lekarska 1
  • 51-134 Wrocław
  • tel. 71 387 66 00

Napisz także na:
szpital@vratislavia-medica.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00