LIPOSUKCJA – ODKRYJ SWOJE PIĘKNO

Szybkie tempo i siedzący tryb życia, stres oraz natłok codziennych obowiązków powodują, że mamy coraz mniej czasu na zadbanie o wygląd. Często brakuje nam chęci oraz motywacji do pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Diety i aktywność fizyczna nie zawsze pozwalają na osiągnięcie wymarzonej, proporcjonalnej figury. Mimo włożonego wysiłku, na niektórych partiach ciała może pozostać tkanka tłuszczowa, która w żaden możliwy sposób nie chce zniknąć. Najszybszy i długotrwały efekt może przynieść zabieg liposukcji – odsysania tkanki tłuszczowej. Liposukcja wbrew pozorom nie jest zabiegiem odchudzającym, lecz modelującym sylwetkę. Pozwala na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej zlokalizowanej w poszczególnych obszarach ciała m.in. brzucha, bioder, ramion, ud, łydek.

Liposukcja przeznaczona jest dla osób, które posiadają nierównomiernie rozłożoną tkankę tłuszczową oraz kiedy pojawia się problem z jej redukcją.

Zabieg polega na podaniu płynu, który zmienia tłuszcz w mikrogranulki, które są usuwane z organizmu za pomocą kaniuli oraz ssania podciśnieniowego. Rodzaj zastosowanego podczas zabiegu znieczulenia uzależniony jest od wielkości liposukcji oraz obszaru, z którego usuwana jest tkanka tłuszczowa. Najczęściej stosowane jest znieczulenie ogólne lub analgosedacja (krótkotrwałe znieczulenie dożylne).

Jeżeli borykasz się z nadmiarem tkanki tłuszczowej i zastanawiasz się, czy liposukcja jest zabiegiem odpowiednim dla Ciebie, umów się na konsultację kwalifikacyjną z naszym specjalistą chirurgii plastycznej. Lekarz indywidualnie dobierze zakres zabiegu oraz rozwieje wszystkie ewentualne wątpliwości.

W NASZEJ OFERCIE

Zaplanuj wizytę


Informujemy, że Państwa zgłoszenie wysłane poprzez formularz kontaktowy, nie jest równoznaczne z rezerwacją wizyty. Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Vratislavia Medica Sp. z o.o. skontaktuje się z Państwem celem potwierdzenia terminu i godziny wizyty.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vratislavia Medica Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu kontaktu w sprawie umówienia wizyty, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych. Pełny zakres informacji dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wyszczególnienie przysługujących Państwu uprawnień dostępny jest na stronie internetowej https://www.vratislavia-medica.pl/polityka-prywatnosci

* wymagane

Dostępni specjaliści

Brak dostępnych specjalistów.

Cennik

AKTYWNY SENIOR
lorem 20 zł
ipsum 30 zł
lorem 40 zł
ipsum 50 zł
DRUGA KATEGORIA
lorem 20 zł
ipsum 30 zł
lorem 40 zł

Mapa i kontakt

  • ul. Lekarska 1
  • 51-134 Wrocław
  • tel. 71 387 66 00

Napisz także na:
szpital@vratislavia-medica.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Sobota 8:00 - 20:00