DROGA DO CELU – INDYWIDUALNA PRACA Z PACJENTEM

Rehabilitacja i fizjoterapia są naszą wielką pasją. Właśnie na wiedzy z zakresu tych dziedzin postanowiliśmy zbudować nowy szpital. Stale pogłębiamy naszą wiedzę, dlatego dzisiaj możemy zaoferować pacjentom szerokie portfolio metod fizjoterapeutycznych. Przywiązujemy dużą wagę do indywidulanej pracy z pacjentem. Bezpośredni kontakt z terapeutą to gwarancja swobody i pewność, że fizjoterapeuta poświęca całą swoją uwagę temu, jednemu pacjentowi.

 

Manipulacja powięziowa fdm wg typaldosa

Terapia manualna

CHIROPRAKTYKA I OSTEOPATIA FUNKCJONALNA wg ACKERMANN'A

TERAPIA MANUALNA wg MCKENZIE
PNF

NDT-Bobath dla dorosłych

SUCHE IGŁOWANIE

TERAPIA CZASZKOWO-KRZYŻOWA

KINESIOLOGY TAPING
DOBOMED
SEAS
FITS
TRÓJPŁASZCZYZNOWA TERPIA STÓP
NDT-Bobath dla dzieci
TERAPIA m. VOJTY
ISST Schroth

Zaplanuj wizytę


Informujemy, że Państwa zgłoszenie wysłane poprzez formularz kontaktowy, nie jest równoznaczne z rezerwacją wizyty. Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Vratislavia Medica Sp. z o.o. skontaktuje się z Państwem celem potwierdzenia terminu i godziny wizyty.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vratislavia Medica Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu kontaktu w sprawie umówienia wizyty, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych. Pełny zakres informacji dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wyszczególnienie przysługujących Państwu uprawnień dostępny jest na stronie internetowej https://www.vratislavia-medica.pl/polityka-prywatnosci

* wymagane

Dostępni specjaliści

Cennik

Konsultacja lekarza rehabilitacji medycznej - 1 wizyta 150 zł
Konsultacja specjalisty fizjoterapii/terapia - 1 wizyta 200 zł
Konsultacja fizjoterapety/terapia - 1 wizyta 100/160 zł

Mapa i kontakt

  • ul. Lekarska 1
  • 51-134 Wrocław
  • tel. 71 387 66 00

Napisz także na:
szpital@vratislavia-medica.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00