NUKLEOPLASTYKA WE VRATISLAVIA MEDICA

Nukleoplastyka jest obecnie najnowocześniejszym zabiegiem chirurgicznym z kręgu procedur przezskórnego usunięcia fragmentu tarczy międzykręgowej (dysku), którego nieprawidłowe przemieszczenie jest przyczyną powstania zespołu bólowego. Nukleoplastyka jest zabiegiem minimalnie inwazyjnym oraz bardzo skutecznym klinicznie. Ważną zaletą zabiegu jest również to, że pacjent w krótkim czasie po zabiegu może swobodnie udać się do domu.

Wskazania medyczne do zabiegu nukleoplastyki: 

  • niewielkie wypukliny krążka międzykręgowego, których leczenie na drodze otwartej operacji jest w większości przypadków mało skuteczne i obciążające dla chorego,
  • w przypadku większych przepuklin krążka międzykręgowego zabieg stosuje się u pacjentów, u których nie można wykonać zabiegu metodą tradycyjną z uwagi na występujące przeciwwskazania ogólnomedyczne.

Zaplanuj wizytę


Informujemy, że Państwa zgłoszenie wysłane poprzez formularz kontaktowy, nie jest równoznaczne z rezerwacją wizyty. Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Vratislavia Medica Sp. z o.o. skontaktuje się z Państwem celem potwierdzenia terminu i godziny wizyty.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vratislavia Medica Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu kontaktu w sprawie umówienia wizyty, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych. Pełny zakres informacji dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wyszczególnienie przysługujących Państwu uprawnień dostępny jest na stronie internetowej https://www.vratislavia-medica.pl/polityka-prywatnosci

* wymagane

Dostępni specjaliści

Mapa i kontakt

  • ul. Lekarska 1
  • 51-134 Wrocław
  • tel. 71 387 66 00

Napisz także na:
szpital@vratislavia-medica.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Sobota 8:00 - 20:00