LECZENIE OPERACYJNE - INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ

Vratislavia Medica dysponuje dwiema nowocześnie wyposażonymi salami operacyjnymi, które umożliwiają przeprowadzenia szerokiego spektrum operacji począwszy od drobnych zabiegów, niewymagających hospitalizacji, przez zabiegi artroskopowe, po endoprotezoplastyki i zabiegi operacyjne kręgosłupa.

Wykonujemy ponad 100 rodzajów zabiegów operacyjnych.

Leczenie realizujemy w oparciu o nowoczesne oraz małoinwazyjne metody i techniki, zapewniające bezpieczeństwo dla Pacjenta oraz krótszy czas hospitalizacji i rekonwalescencji. Wszystkie zabiegi realizowane są przez lekarzy specjalistów w poszczególnych obszarach ortopedycznych.

Prowadzimy zabiegi operacyjne z zakresu ortopedii w następujących obszarach:

Po operacji zapewniamy możliwość skorzystania z kompleksowej rehabilitacji (w trybie stacjonarnym oraz ambulatoryjnym), realizowanej przez wykwalifikowany zespół lekarzy rehabilitacji medycznej oraz specjalistów fizjoterapii.

WIĘCEJ INFORMACJI UZYSKASZ U KOORDYNATORA  
+48 885 881 493

Zaplanuj wizytę


Informujemy, że Państwa zgłoszenie wysłane poprzez formularz kontaktowy, nie jest równoznaczne z rezerwacją wizyty. Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Vratislavia Medica Sp. z o.o. skontaktuje się z Państwem celem potwierdzenia terminu i godziny wizyty.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vratislavia Medica Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu kontaktu w sprawie umówienia wizyty, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych. Pełny zakres informacji dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wyszczególnienie przysługujących Państwu uprawnień dostępny jest na stronie internetowej https://www.vratislavia-medica.pl/polityka-prywatnosci

* wymagane

Dostępni specjaliści

Mapa i kontakt

  • ul. Lekarska 1
  • 51-134 Wrocław
  • tel. 71 387 66 00

Napisz także na:
szpital@vratislavia-medica.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00