ZDROWIE POD OKIEM SPECJALISTÓW

Chirurgia jest szeroką dziedziną medycyny, wśród której wyodrębniono kilka specjalistycznych działów tj. chirurgia ogólna (nazywana również „chirurgią miękką”), chirurgia naczyniowa, czy chirurgia onkologiczna.

Specjalista chirurgii ogólnej zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem różnych schorzeń narządów wewnętrznych, mięśni oraz tkanek podskórnych i skórnych. Lekarz stosuje zarówno leczenie zachowawcze (nieoperacyjne) oraz zabiegowe.

W NASZEJ OFERCIE
ZABIEGI Z ZAKRESU 'MAŁEJ CHIRURGII'
CHIRURGIA ENDOKRYNOLOGICZNA

Zaplanuj wizytę


Informujemy, że Państwa zgłoszenie wysłane poprzez formularz kontaktowy, nie jest równoznaczne z rezerwacją wizyty. Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Vratislavia Medica Sp. z o.o. skontaktuje się z Państwem celem potwierdzenia terminu i godziny wizyty.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vratislavia Medica Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu kontaktu w sprawie umówienia wizyty, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych. Pełny zakres informacji dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wyszczególnienie przysługujących Państwu uprawnień dostępny jest na stronie internetowej https://www.vratislavia-medica.pl/polityka-prywatnosci

* wymagane

Dostępni specjaliści

Cennik

Konsultacja chirurgiczna 150 zł
Usunięcie zmian skórnych - 1 zmiana 200 zł
Usunięcie zmian skórnych - kolejna zmiana 100 zł
Usunięcie zmiany z twarzy 300 zł
Pobranie wycinka - HIST PAT 50 zł
Biopcja tarczycy BAC 250 zł

Mapa i kontakt

  • ul. Lekarska 1
  • 51-134 Wrocław
  • tel. 71 387 66 00

Napisz także na:
szpital@vratislavia-medica.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00