Chirurgia naczyniowa jest dziedziną medycyny zajmującą się diagnostyką oraz leczeniem chorób naczyń krwionośnych i chłonnych, z wyjątkiem tych, które należą do ośrodkowego układu krwionośnego.

Lekarz, specjalista chirurgii naczyniowej na podstawie wywiadu z pacjentem, analizy symptomów oraz po przeprowadzeniu kompleksowej diagnostyki, zaproponuje indywidualnie dobraną formę leczenia. Warto zwrócić uwagę na fakt, że tylko chirurg naczyniowy może kwalifikować pacjenta do zabiegu operacyjnego z zakresu chirurgii naczyniowej. Nasz szpital jest jednym z niewielu ośrodków, gdzie badanie USG Dopplera naczyń krwionośnych (tzw. przepływy) wykonuje właśnie specjalista chirurgii naczyniowej.

Do najczęstszych chorób układu krwionośnego należą:

Kiedy należy udać się do specjalisty:

Oferujemy:

Zaplanuj wizytę


Informujemy, że Państwa zgłoszenie wysłane poprzez formularz kontaktowy, nie jest równoznaczne z rezerwacją wizyty. Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Vratislavia Medica Sp. z o.o. skontaktuje się z Państwem celem potwierdzenia terminu i godziny wizyty.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vratislavia Medica Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu kontaktu w sprawie umówienia wizyty, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych. Pełny zakres informacji dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wyszczególnienie przysługujących Państwu uprawnień dostępny jest na stronie internetowej https://www.vratislavia-medica.pl/polityka-prywatnosci

* wymagane

Dostępni specjaliści

Cennik

USG Doppler tętnic/dogłowowych z konsultacją lekarską 200 zł
USG Doppler naczyń kończyń dolnych z konsultacją lekarską 200 zł
USG Doppler naczyń kończyń górnych z konsultacją lekarską 190 zł
USG Doppler aorty brzusznej i tętnic biodrowych z konsultacją lekarską 190 zł

Mapa i kontakt

  • ul. Lekarska 1
  • 51-134 Wrocław
  • tel. 71 387 66 00

Napisz także na:
szpital@vratislavia-medica.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00