ZDROWIE POD OKIEM SPECJALISTÓW

Dermatologia jest dziedziną medycyny zajmującą się diagnostyką i leczeniem chorób skóry oraz jej przydatków (włosów, paznokci).

LECZYMY CHOROBY DERMATOLOGICZNIE
KIEDY NALEŻY ZGŁOSIĆ SIĘ DO DERMATOLOGA
W NASZEJ OFERCIE

Dlaczego warto wybrać poradnię dermatologiczną we Vratislavia Medica?

Jako jedna z nielicznych placówek medycznych posiadamy specjalistyczny WIDEODERMATOSKOP „VIDIX ”

Wideodermatoskopia umożliwia oglądanie zmian skórnych na ekranie komputera i sfotografowanie ich (głównie znamion barwnikowych) w dużym powiększeniu oraz zapisanie obrazu na papierze lub w wersji elektronicznej.

Daje to możliwość porównania obrazu przy następnym badaniu kontrolnym oraz ocenę czy zmiana uległa zmianie w okresie między badaniami i podjęcie dalszych odpowiednich procedur medycznych.

Zaplanuj wizytę


Informujemy, że Państwa zgłoszenie wysłane poprzez formularz kontaktowy, nie jest równoznaczne z rezerwacją wizyty. Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Vratislavia Medica Sp. z o.o. skontaktuje się z Państwem celem potwierdzenia terminu i godziny wizyty.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vratislavia Medica Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu kontaktu w sprawie umówienia wizyty, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych. Pełny zakres informacji dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wyszczególnienie przysługujących Państwu uprawnień dostępny jest na stronie internetowej https://www.vratislavia-medica.pl/polityka-prywatnosci

* wymagane

Dostępni specjaliści

Mapa i kontakt

  • ul. Lekarska 1
  • 51-134 Wrocław
  • tel. 71 387 66 00

Napisz także na:
szpital@vratislavia-medica.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00