Szpital Vratislavia Medica to przede wszystkim ludzie pełni pasji, determinacji oraz zaangażowania. Całościowo podchodzimy do procesu leczenia, tworząc interdyscyplinarny zespół łączący wysokiej klasy specjalistów różnych dziedzin medycyny. Lekarze opierając się na zdobytym doświadczeniu w pracy klinicznej oraz ze sportowcami, w bardzo krótkim czasie są w stanie postawić trafną diagnozę oraz zaproponować indywidualnie dobraną ścieżkę powrotu do zdrowia.

Oferujemy konsultacje specjalistyczne z zakresu:

PIERWSZA WIZYTA

Na konsultację specjalistyczną umówisz się w Recepcji Szpitala, telefonicznie pod numerem 71 387 66 00 oraz za pomocą formularza e-rejestracji.

W dniu konsultacji, na 10 minut przed wyznaczoną godziną, zgłoś się do Rejestracji Szpitala w celu potwierdzenia wizyty. Pracownik recepcji po dokonaniu formalności, skieruje Cię do gabinetu w którym konsultuje specjalista.

ZABIERZ ZE SOBĄ:

  • dowód osobisty
  • dokumentację medyczną zawierającą m.in. wyniki badań RTG, USG, TK, NMR, karty informacyjne z leczenia szpitalnego
  • listę leków, które przyjmujesz na stałe

Naszym celem jest dokładna ocena Twojego stanu zdrowia oraz zaplanowanie indywidualnych metod leczenia. W wyjątkowych sytuacjach może się to wiązać z wydłużeniem planowanego czasu wizyty. Prosimy o wyrozumiałość, jeżeli lekarz będzie do Twojej dyspozycji nieco później.

Zaplanuj wizytę


Informujemy, że Państwa zgłoszenie wysłane poprzez formularz kontaktowy, nie jest równoznaczne z rezerwacją wizyty. Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Vratislavia Medica Sp. z o.o. skontaktuje się z Państwem celem potwierdzenia terminu i godziny wizyty.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vratislavia Medica Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu kontaktu w sprawie umówienia wizyty, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych. Pełny zakres informacji dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wyszczególnienie przysługujących Państwu uprawnień dostępny jest na stronie internetowej https://www.vratislavia-medica.pl/polityka-prywatnosci

* wymagane

Dostępni specjaliści

Mapa i kontakt

  • ul. Lekarska 1
  • 51-134 Wrocław
  • tel. 71 387 66 00

Napisz także na:
szpital@vratislavia-medica.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00