70% PRZYPADKÓW NIETRZYMANIA MOCZU MOŻNA WYLECZYĆ BEZ SKALPELA

Już co druga kobieta powyżej 50 roku życia cierpi z powodu nietrzymania moczu (NTM), z czego blisko 2/3 nie konsultowało problemu ze specjalistą. NTM nie omija również mężczyzn, dla których jest to temat bardzo wstydliwy i powstrzymuje ich przed zgłoszeniem się do lekarza.

We Vratislavia Medica oferujemy rehabilitację w zaburzeniach nietrzymania moczu. Nowoczesny sprzęt medyczny oraz indywidualnie dobrane metody rehabilitacyjne mogą skutecznie wyleczyć nietrzymanie moczu, leczenie operacyjne to ostateczność.

Przyczyny nietrzymania moczu

DO KOGO SKIEROWANA JEST OFERTA REHABILITACJI UROGINEKOLOGICZNEJ

REHABILITACJĘ UROGINEKOLOGICZNĄ WYKORZYSTUJEMY W TERAPII NASTĘPUJĄCYCH SCHORZEŃ

W NASZEJ OFERCIE

Zaplanuj wizytę


Informujemy, że Państwa zgłoszenie wysłane poprzez formularz kontaktowy, nie jest równoznaczne z rezerwacją wizyty. Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Vratislavia Medica Sp. z o.o. skontaktuje się z Państwem celem potwierdzenia terminu i godziny wizyty.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vratislavia Medica Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu kontaktu w sprawie umówienia wizyty, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych. Pełny zakres informacji dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wyszczególnienie przysługujących Państwu uprawnień dostępny jest na stronie internetowej https://www.vratislavia-medica.pl/polityka-prywatnosci

* wymagane

Dostępni specjaliści

Cennik

Konsultacja kwalifikacyjna fizjoterapeuty 200 zł
Program indywidualnej rehabilitacji uroginekologicznej 120 zł
Program grupowej rehabilitacji uroginekologicznej 60 zł

Mapa i kontakt

  • ul. Lekarska 1
  • 51-134 Wrocław
  • tel. 71 387 66 00

Napisz także na:
szpital@vratislavia-medica.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00