REHABILITACJA W OBRZĘKACH LIMFATYCZNYCH

Rehabilitacja odgrywa bardzo ważna rolę w kompleksowej terapii przeciwobrzękowej. W szpitalu Vratislavia Medica zajmujemy się leczeniem obrzęków limfatycznych tak, aby je skutecznie zmniejszać, a  pacjenci mogli wracać do zdrowia w komfortowych warunkach.

CO TO JEST OBRZĘK LIMFATYCZNY?

DO KOGO SKIEROWANA JEST OFERTA REHABILITACJI?

PROGRAM REHABILITACJI W OBRZĘKACH LIMFATYCZNYCH OBEJMUJE

OCENA PROCESU I SKUTECZNOŚCI REHABILITACJI?

Zaplanuj wizytę


Informujemy, że Państwa zgłoszenie wysłane poprzez formularz kontaktowy, nie jest równoznaczne z rezerwacją wizyty. Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Vratislavia Medica Sp. z o.o. skontaktuje się z Państwem celem potwierdzenia terminu i godziny wizyty.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vratislavia Medica Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu kontaktu w sprawie umówienia wizyty, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych. Pełny zakres informacji dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wyszczególnienie przysługujących Państwu uprawnień dostępny jest na stronie internetowej https://www.vratislavia-medica.pl/polityka-prywatnosci

* wymagane

Dostępni specjaliści

Mapa i kontakt

  • ul. Lekarska 1
  • 51-134 Wrocław
  • tel. 71 387 66 00

Napisz także na:
szpital@vratislavia-medica.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00