STAW BIODROWY

Staw biodrowy jest jednym z największych stawów naszego organizmu, jest również najbardziej ruchomym stawem kończyny dolnej. Pełni dwie bardzo ważne funkcje jednocześnie utrzymuje ciało w pozycji pionowej oraz odpowiada za jego lokomocję. Zaburzenia prawidłowej pracy stawu mogą prowadzić do ograniczenia jego ruchomości, dolegliwości bólowych utrudniających prawidłowe funkcjonowanie oraz do zmian zwyrodnieniowych, na które jest bardzo podatny.

Po leczeniu operacyjnym Pacjenci mają możliwość skorzystania z pełnej oferty zabiegów rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych, ustalanych indywidualnie przez lekarzy rehabilitacji medycznej lub specjalistów fizjoterapii.

NAJCZĘSTSZE SCHORZENIA STAWU BIODROWEGO
W NASZEJ OFERCIE

Zaplanuj wizytę


Informujemy, że Państwa zgłoszenie wysłane poprzez formularz kontaktowy, nie jest równoznaczne z rezerwacją wizyty. Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Vratislavia Medica Sp. z o.o. skontaktuje się z Państwem celem potwierdzenia terminu i godziny wizyty.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vratislavia Medica Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu kontaktu w sprawie umówienia wizyty, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych. Pełny zakres informacji dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wyszczególnienie przysługujących Państwu uprawnień dostępny jest na stronie internetowej https://www.vratislavia-medica.pl/polityka-prywatnosci

* wymagane

Dostępni specjaliści

Cennik

Konsultacja ortopedyczna 160 zł
Konsultacja anestezjologiczna 150 zł
Pakiet okołooperacyjny kompleksowy (EKG, RTG – 2 projekcje, konsultacja anestezjologiczna, badania laboratoryjne) 369,90 zł
USG stawu biodrowego 150 zł
RTG stawu biodrowego (AP) 40 zł
RTG stawu biodrowego (AP+osiowe) 55 zł
RTG stawu biodrowego (osiowe) 40 zł
RTG stawów biodrowych (AP-porównawcze) 70 zł
RTG stawów biodrowych (AP+osiowe-porównawcze) 70 zł

Mapa i kontakt

  • ul. Lekarska 1
  • 51-134 Wrocław
  • tel. 71 387 66 00

Napisz także na:
szpital@vratislavia-medica.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00