STAW KOLANOWY

Staw kolanowy jest największym stawem w ciele człowieka. Ze względu na swoje umiejscowienie oraz funkcję, którą pełni, jest po stopie drugim stawem najbardziej narażonym na liczne kontuzje i urazy. Najczęściej dochodzi do uszkodzenia łękotek, rzepek oraz więzadeł. Osobami narażonymi na uszkodzenia tego narządu są sportowcy, ponieważ bardzo często dochodzi do kontuzji, w trakcie uprawiania sportu.

Nieleczone lub nieodpowiednio leczone urazy mogą prowadzić do poważnych komplikacji oraz chorób zwyrodnieniowych.

W szpitalu Vratislavia Medica specjalizujemy się w leczeniu urazów, kontuzji oraz schorzeń stawu kolanowego. Stosujemy nowoczesne oraz małoinwazyjne metody leczenia, które gwarantują bezpieczeństwo oraz komfort Pacjenta.

Po zabiegu operacyjnym zapewniamy możliwość skorzystania z szerokiego wachlarza zabiegów rehabilitacyjnych, indywidualnie ustalonych z lekarzem rehabilitacji medycznej lub specjalistą fizjoterapii.

NAJCZĘSTSZE URAZY ORAZ SCHORZENIA KOLANA
W NASZEJ OFERCIE

WIĘCEJ INFORMACJI UZYSKASZ U KOORDYNATORA  
+48 885 881 493

Zaplanuj wizytę


Informujemy, że Państwa zgłoszenie wysłane poprzez formularz kontaktowy, nie jest równoznaczne z rezerwacją wizyty. Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Vratislavia Medica Sp. z o.o. skontaktuje się z Państwem celem potwierdzenia terminu i godziny wizyty.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vratislavia Medica Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu kontaktu w sprawie umówienia wizyty, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych. Pełny zakres informacji dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wyszczególnienie przysługujących Państwu uprawnień dostępny jest na stronie internetowej https://www.vratislavia-medica.pl/polityka-prywatnosci

* wymagane

Dostępni specjaliści

Cennik

Konsultacja ortopedyczna 160 zł
Konsultacja anestezjologiczna 150 zł
Pakiet okołooperacyjny kompleksowy (EKG, RTG – 2 projekcje, konsultacja anestezjologiczna, badania laboratoryjne) 369,90 zł
USG stawu kolanowego 150 zł
RTG stawu kolanowego (AP+BOK) 40 zł
RTG stawu kolanowego (2 projekcje) 40 zł
RTG stawu kolanowego (tunelowe) 40 zł
RTG stawów kolanowych (AP+bok na stojąco) 70 zł
RTG stawów kolanowych (porównawcze) 60 zł
RTG stawów kolanowych (AP+BOK 1 projekcja) 55 zł
RTG stawów kolanowych (tunelowe-porównacze) 50 zł

Mapa i kontakt

  • ul. Lekarska 1
  • 51-134 Wrocław
  • tel. 71 387 66 00

Napisz także na:
szpital@vratislavia-medica.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00