STAW ŁOKCIOWY

Łokieć jest stawem o złożonej oraz bardzo skomplikowanej konstrukcji. Podobnie jak pozostałe stawy narządu ruchu jest narażony na liczne kontuzje i urazy. Najczęściej dochodzi do zwichnięcia, złamania, zapalenia oraz uszkodzenia tkanek miękkich.

W szpitalu Vratislavia Medica specjalizujemy się w leczeniu operacyjnym uszkodzeń stawu łokciowego. W leczeniu stosujemy nowoczesne oraz małoinwazyjne metody operacyjne, które wpływają na bezpieczeństwo Pacjenta oraz na skrócenie okresu hospitalizacji i rekonwalescencji.

Po leczeniu operacyjnym istnieje możliwość skorzystania z szerokiej oferty zabiegów rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych.

 

NAJCZĘSTSZE SCHORZENIA STAWU ŁOKCIOWEGO
W NASZEJ OFERCIE

WIĘCEJ INFORMACJI UZYSKASZ U KOORDYNATORA  
+48 885 881 493

Zaplanuj wizytę


Informujemy, że Państwa zgłoszenie wysłane poprzez formularz kontaktowy, nie jest równoznaczne z rezerwacją wizyty. Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Vratislavia Medica Sp. z o.o. skontaktuje się z Państwem celem potwierdzenia terminu i godziny wizyty.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vratislavia Medica Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu kontaktu w sprawie umówienia wizyty, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych. Pełny zakres informacji dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wyszczególnienie przysługujących Państwu uprawnień dostępny jest na stronie internetowej https://www.vratislavia-medica.pl/polityka-prywatnosci

* wymagane

Dostępni specjaliści

Cennik

Konsultacja ortopedyczna 160 zł
Konsultacja anestezjologiczna 150 zł
Pakiet okołooperacyjny kompleksowy (EKG, RTG – 2 projekcje, konsultacja anestezjologiczna, badania laboratoryjne) 369,90 zł
USG stawu łokciowego 150 zł
RTG stawu łokciowego (AP+BOK) 40 zł
RTG stawów łokciowych (AP+BOK-porównawcze) 55 zł

Mapa i kontakt

  • ul. Lekarska 1
  • 51-134 Wrocław
  • tel. 71 387 66 00

Napisz także na:
szpital@vratislavia-medica.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00