Vratislavia Medica wspiera Survival Race

SURVIVAL RACE POWERED BY FORTIVEN ACTIV GEL –  Vratislavia Medica i Hasco-Lek wspierają V edycję legendarnego wrocławskiego biegu miejskiego z przeszkodami, który odbędzie się 1 i 2 września na terenie Morskiego Oka we Wrocławiu. W miasteczku biegowym znajdziecie m.in. namiot naszego szpitala, w którym fizjoterapeuci udzielać będą porad osobom intensywnie uprawiającym sport.

Tysiące ubłoconych, wycieńczonych i napompowanych adrenaliną biegaczy to widok, na który w pierwszy wrześniowy weekend muszą przygotować się mieszkańcy okolic Stadionu Olimpijskiego. Uczestnicy Survival Race zmierzą się z przeszkodami na trasie 3, 6, 12 i 24 km!

– Co roku organizatorzy dodają kolejne, coraz bardziej wymyślne przeszkody – wskazuje Agnieszka Han Wiceprezes Hasco-Lek – a ich pokonanie i jednocześnie uniknięcie kontuzji, to wyzwanie wymagające zwinności, siły, a czasem także współpracy z innymi zawodnikami. Dlatego po biegach zapraszamy uczestników do naszego namiotu na konsultacje z fizjoterapeutami – dodaje.

Vriatislavia Medica i Hasco-Lek przygotowali dla zawodników oraz kibiców stoiska, na których fizjoterapeuci będą zajmować się zmęczonymi biegaczami. Możecie liczyć nie tylko na drobny masaż, ale także na profesjonalną poradę specjalisty – wytłumaczą, jak ważna jest profilaktyka i co zrobić oraz jak ćwiczyć, gdy już doszło do urazu.

W miasteczku wśród atrakcji na wszystkich czekać także będzie Strefa Wyzwań z dmuchanym torem przeszkód, a także tor do skimboardingu, strzelnica ASG oraz Paintball.Wróć do listy aktualności