ul. Lekarska 1, Wrocław

Adres Szpitala

(71) 387 66 00

Rejestracja

Pon. - Pt.: 7:00 - 20:00

Godziny otwarcia

mgr

Ewa Sieniawska

Psycholog, psychoterapeuta

Mgr Ewa Sieniawska jest absolwentką jednolitych studiów magisterskich z psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS we Wrocławiu a obecnie jest w procesie certyfikacji psychoterapeutycznej i kończy czteroletni kurs psychoterapii we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii. Kwalifikacje zawodowe zdobywała w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie na Oddziałach Otwartym i Zamkniętym oraz w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie na Oddziale Dziennym Zaburzeń Emocji i Nastroju.

Dba o systematyczne podnoszenie i doskonalenie kwalifikacji, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (PTP), Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP-u.

Leczone choroby

Mgr Ewa Sieniawska udziela konsultacji w ramach poradni psychologicznej oraz prowadzi psychoterapię.

Z jakimi problemami możesz zgłosić się do mgr Ewy Sieniawskiej:

Mgr Ewa Sieniawska w gabinecie pracuje z osobami, które przeżywają różnego rodzaju trudności, m.in. z powodu kryzysu, traumy, niedopasowania, braku samoakceptacji, wykluczenia, problemów w relacjach z innymi ludźmi, również w bliskich związkach oraz każdej innej niedogodności, która zaburza różne obszary funkcjonowania. Takie doświadczenia powodują problemy emocjonalne, lęki, depresje czy nerwice. Wspólnie z pacjentem poszukuje przyczyn i starają się zrozumieć pochodzenie trudności, aby móc je skutecznie zmieniać.

Jakimi metodami terapeutycznymi pracuje:

W pracy wykorzystuje wiedzę opartą na nurcie integracyjnym, wykorzystującym teorie i techniki terapii psychodynamicznej, poznawczo-behawioralnej, Gestalt, systemowej i humanistyczno-egzystencjalnej. Integratywne podejście zakłada, że nie istnieje jeden sposób terapii uniwersalny dla każdego, stąd kładzie nacisk na wykorzystanie wielu technik dostosowanych do każdej osoby. Indywidualnie dobiera formę i proces psychoterapii do problemu i pacjenta. Podczas sesji poświęca całą uwagę pacjentowi dążąc do tego, żeby lepiej siebie zrozumiał, poznał, zwrócił uwagę na swoje potrzeby możliwości i zasoby. W pracy, jeśli istnieje tak potrzeba korzysta z wiarygodnych i rzetelnych testów psychologicznych.

W atmosferze pełnej empatii i tolerancji, zapewnia maksimum prywatności i szacunku.

Praca mgr Ewy Sieniawskiej jest systematycznie superwizowana.

Języki

  • poslki

Chcesz umówić wizytę? Zadzwoń!