ZAPRASZAMY DO NAS

Szpital Vratislavia Medica jest częścią Grupy HASCO, której trzonem jest PPF Hasco-Lek – firma farmaceutyczna z ponad 30-letnim doświadczeniem, działającą w oparciu o wyłącznie polski kapitał. Jako pracodawca tworzymy przyjazne warunki pracy i oferujemy realną możliwość rozwoju zawodowego.

WIERZYMY, ŻE TO WŁAŚNIE LUDZIE SĄ NAJCENNIEJSZYM KAPITAŁEM

Doceniamy wiedzę i doświadczenie, bardzo ważne są dla nas także talenty, którym pozwalamy rozkwitać. Zatrudniamy zarówno profesjonalistów, jak i młode, ambitne osoby. Jesteśmy dużą organizacją, dlatego też z nami możesz zaplanować swoją karierę w obszarze zawodowym najbardziej dopasowanym do Twoich predyspozycji.

WYTYCZAMY ŚCIEŻKI KARIERY I AKTYWNIE WSPIERAMY ROZWÓJ

Tworzymy zaawansowane programy rozwojowe, zarówno dla specjalistów, jak i osób zarządzających zespołami. Dzięki pracy trenerów wewnętrznych na bieżąco diagnozujemy potrzeby szkoleniowe naszej kadry i umożliwiamy doskonalenie umiejętności oraz zdobywanie nowych kompetencji. Proponujemy także szkolenia specjalistyczne, organizowane przez trenerów zewnętrznych i dopasowane do indywidualnych wymagań. Nasi pracownicy mogą również liczyć na wsparcie członków swoich zespołów, którzy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem.

PRACUJ Z NAMI I ZYSKAJ JESZCZE WIĘCEJ

Dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników oferując szeroki pakiet socjalny, m.in. dofinansowanie do zajęć sportowych, imprez kulturalnych, wydarzeń sportowych, a także wczasów w naszym własnym ośrodku wypoczynkowym w Dźwirzynie. Proponujemy także dostęp do usług medycznych na preferencyjnych warunkach. Ponadto w siedzibie głównej pracownicy mają dostęp do stołówki, codziennie zaopatrywanej w zestawy świeżych dań śniadaniowych i obiadowych.

Każdego roku organizujemy spotkania integracyjne, podczas których nasi pracownicy mają możliwość lepszego poznania się oraz okazję do świetnej, wspólnej zabawy.

Więcej o pracy w Grupie Hasco możecie dowiedzieć się odwiedzając nasz profil na portalu GoldenLine oraz LinkedIn.

Zapraszamy także na nasz fanpage Grupy Hasco na Facebooku.