B adania diagnostyczne mają ogromne znaczenie dla prawidłowego zdiagnozowania zaistniałego problemu medycznego. W szpitalu Vratislavia Medica stawiamy na jak najwyższy standard wszystkich świadczonych przez nas usług, dlatego centrum diagnostyczne szpitala wyposażyliśmy w sprzęt najnowszej generacji, dzięki któremu w dokładny i komfortowy dla Pacjenta sposób, jesteśmy w stanie w krótkim czasie postawić dokładną diagnozę i zaproponować indywidualnie dobraną metodę leczenia.
PIERWSZA WIZYTA

Na badania diagnostyczne umówisz się umówisz się w Recepcji Szpitala, telefonicznie pod numerem 71 387 66 00 oraz za pomocą formularza e-rejestracji.

W dniu konsultacji, na 10 minut przed wyznaczoną godziną, zgłoś się do Rejestracji Szpitala w celu potwierdzenia wizyty. Pracownik recepcji po dokonaniu formalności, skieruje Cię do gabinetu w którym konsultuje specjalista.

ZABIERZ ZE SOBĄ
  • dowód osobisty
  • dokumentację medyczną zawierającą m.in. wyniki badań RTG, USG, TK, NMR, karty informacyjne z leczenia szpitalnego
  • listę leków, które przyjmujesz na stałe

Naszym celem jest dokładna ocena Twojego stanu zdrowia oraz zaplanowanie indywidualnych metod leczenia. W wyjątkowych sytuacjach może się to wiązać z wydłużeniem planowanego czasu wizyty. Prosimy o wyrozumiałość, jeżeli lekarz będzie do Twojej dyspozycji nieco później.