ul. Lekarska 1, Wrocław

Adres Szpitala

(71) 387 66 00

Rejestracja

Pon. - Pt.: 7:00 - 20:00

Godziny otwarcia

Poradnia psychologiczna

Czym jest psychologia?

Psychologia jest nauką zajmującą się badaniem ludzkiego umysłu, zachowania i emocji. Jej celem jest zrozumienie, wyjaśnienie i poprawa jakości życia jednostki. Jeśli masz trudności emocjonalne, problemy w relacjach, czy też chciałbyś po prostu lepiej poznać samego siebie, psycholog może Ci pomóc.

Konsultacja z psychologiem to bezpieczne i poufne środowisko, w którym możesz swobodnie dzielić się swoimi myślami, uczuciami i doświadczeniami. Psycholog, będący wykwalifikowanym specjalistą, pomoże Ci zrozumieć źródła Twoich trudności oraz opracować strategie radzenia sobie z nimi.

W naszej Poradni Psychologicznej dbamy o Twoje dobro i komfort. Nasi doświadczeni psycholodzy są gotowi pomóc Ci w trudnych momentach i wspierać Cię na drodze do zdrowia emocjonalnego. Jeśli szukasz wsparcia, skontaktuj się z nami i umów na konsultację.

Jak wygląda konsultacja z psychologiem?

W trakcie pierwszej konsultacji psycholog będzie starał się lepiej poznać Twoje problemy, potrzeby i cele, dlatego może zadawać pytania dotyczące Twojego stanu emocjonalnego, historii życia, relacji oraz innych aspektów, które mogą mieć wpływ na Twoje samopoczucie. Ważne jest, aby być otwartym i szczerym, ponieważ to pozwoli psychologowi lepiej zrozumieć Twoją sytuację. Podczas kolejnych sesji psycholog będzie wspierał Cię w eksploracji i zrozumieniu Twoich trudności oraz pomoże Ci opracować konkretne strategie radzenia sobie. Konsultacje zazwyczaj odbywają się regularnie, w ustalonych wcześniej terminach, a ich długość i częstotliwość zależą od Twoich indywidualnych potrzeb. Pamiętaj, że konsultacja z psychologiem to miejsce, w którym możesz bezpiecznie pracować nad swoim rozwojem osobistym i emocjonalnym.

Diagnoza w kierunku ADHD, autyzmu oraz zaburzeń osobowości dla dorosłych

W naszej poradni psychologicznej  przeprowadzamy również diagnozę w kierunku ADHD, autyzmu oraz zaburzeń osobowości. Wszystkie pakiety obejmują  cztery spotkania z psychologiem, a każde spotkanie trwa około 60 minut i zawiera:

  • wywiad ogólny
  • diagnoza kwestionariuszowa
  • podsumowanie

Jest to typ diagnozy kwestionariuszowej, gdzie bazowym narzędziem są testy i kwestionariusze oceny.

Ważne! Do pełnego postawienia diagnozy niezbędna jest również konsultacja psychiatry dziecięcego, ponieważ to  lekarz na podstawie badań przeprowadzonych przez psychologa stawia rozpoznanie oraz wystawia zaświadczenia lekarskie na dalsze potrzeby dziecka.
Pakiet diagnostyczny nie obejmuje konsultacji psychiatrycznej.

W naszej poradni psychologicznej diagnozę ADHD, autyzmu oraz zaburzeń osobowości przeprowadza psycholog mgr Izabela Krupnik.

Najczęstsze schorzenia

Kiedy udać się do psychologa?

W naszej ofercie

Nasi specjaliści

Cennik

Chcesz skorzystać z usług psychologa?