ul. Lekarska 1, Wrocław

Adres Szpitala

(71) 387 66 00

Rejestracja

Pon. - Pt.: 7:00 - 20:00

Godziny otwarcia

mgr

Marta Brzozowska

Psycholog

Mgr Marta Brzozowska jest absolwentką jednolitych studiów magisterskich na kierunku Psychologia ze specjalnością kliniczną i neuropsychologią Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Obecnie jest w trakcie studiów podyplomowych, kwalifikacyjnych na kierunku Diagnoza i terapia neuropsychologiczna, gdzie poszerza swój zakres wiedzy i doskonali umiejętności w zakresie diagnostyki zaburzeń o zróżnicowanej etiologii.

Swoje doświadczenie zdobywała podczas pracy na oddziale neurologicznym w Centrum SAWIMED oraz na oddziale dorosłych osób w śpiączce w Polskim Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM na terenie województwa mazowieckiego i małopolskiego. Dzięki dużej determinacji i chęci niesienia pomocy innym miała przyjemność zaprezentować swoją pracę między innymi na World Coma Day 2023, konferencji, której głównym celem było interdyscyplinarne wsparcie osób dorosłych w śpiączce, a także ich bliskich. Podczas prelekcji przybliżała swój codzienny sposób pracy z pacjentami, którzy doświadczają problemów w zakresie pamięci oraz mowy

Leczone choroby

Pracuje z osobami dorosłymi, którzy doświadczają różnych trudności w zakresie funkcjonowania poznawczego (pamięci, uwagi, myślenia, orientacji), funkcjonowania emocjonalnego i/lub życia codziennego, Marta Brzozowska pomaga osiągać pozytywne zmiany, charakteryzując się przy tym umiejętnością uważnego słuchania, empatią oraz cierpliwością.

Realizuje pomysły na zajęcia terapeutyczne, łącząc ze sobą metody pracy wykorzystywane w Terapii Ręki i integracji sensorycznej.

W ramach konsultacji mgr Marta Brzozowska oferuje:

  • indywidualny trening funkcji poznawczych, w tym pamięci, z wykorzystaniem odpowiednio dobranych i innowacyjnych metod

Certyfikaty, kursy i szkolenia

Uczestniczy w licznych szkoleniach, dbając o systematyczne podnoszenie i doskonalenie jakości oferowanych przez siebie usług. Bierze również czynny udział w konferencjach naukowych, także jako prelegent.

  • Konsultacje i terapia przy pomocy urządzenia C-Eye (AssisTech – Gdańsk),
  • Terapia Ręki – (aCentrum – Warszawa),
  • Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach – kurs zaawansowany (CTSR – Warszawa),
  • Trening Umiejętności Społecznych (Fundacja Pomoc AUTYZM).

Chcesz umówić wizytę? Zadzwoń!